158 одиниць снігоприбиральної техніки чистять сніг та обробляють вулиці протиожеледними матеріалами

У зв’язку з випадання мокрого снігу 158 одиниць снігоприбиральної техніки вийшли на вулиці Києва, щоб почистити сніг та обробити дороги, тротуари, зупинки громадського транспорту протиожеледними матеріалами.

Про це повідомили в комунальній корпорації «Київавтодор».

снігоприбиральна техніка

Особливу увагу дорожники приділили мостам, шляхопроводам, спускам і підйомам, де ожеледиця утворюється швидко і, як наслідок, зростає загроза виникнення аварійних ситуацій та небезпеки для водіїв і пішоходів. Також першочергово протиожеледними матеріалами оброблялись вулиці, якими курсує громадський транспорт.

Окрім того, 24 бригади з ручного прибирання обробляли реагентами підходи до підземних і надземних пішохідних переходів, сходові марші та закріплені за підприємствами корпорації тротуари і зупинки громадського транспорту. Усього за добу використано 506,4 т солі та 592,1 т піщано-соляної суміші.

Наразі належне утримання тротуарів і зупинок громадського транспорту забезпечують 43 бригади з ручного прибирання у складі 286 осіб.

Фахівці комунальної корпорації уважно слідкують за змінами погодних умов у реальному часі за допомогою метеорадара, метеостанцій та відеокамер. Усі шляхово-експлуатаційні підприємства «Київавтодору» готові до цілодобової роботи та забезпечені достатньою кількістю посипальних матеріалів.

3 відповіді до “158 одиниць снігоприбиральної техніки чистять сніг та обробляють вулиці протиожеледними матеріалами”

  1. Григорій Вус :

    ніхто нічого не чистить сьогодні по дорозі в поліклініку впав два рази

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне