17 вересня на Хрещатику відбудеться Свято подяки

Свято подяки уперше відбудеться з 10:00 до 21:00 17 вересня 2017 року на Хрещатику. Цей захід присвячений відзначенню 500-річчя Реформації і покликаний об’єднати всю країну у вдячності.

Удень працюватиме дитяча ігрова зона. Відбудеться силове шоу, пройдуть спортивні змагання, конкурси з подарунками для всієї родини, інтерактивний концерт, розваги з героєм мультфільму. Будуть працювати вуличний кінотеатр, тактильний зоопарк. Відбудеться автопробіг. І нарешті буде презентована найбільша мапа України з овочів та фруктів.

На сцені виступатимуть Оксамита, Роман Ващук, Любов Дорошенко, Ірина Гусениця Борн-Твайс, Оксана Козунь, Валерій Короп, Людмила Петрусенко, Шаніс, «Сіон», «Омега», «Глоріас» та інші.

Увечері ж о 18-30 на глядачів чекатиме Нік Вуйчич, який народився без рук і ніг, – міжнародний мотиваційний спікер, автор бестселерів, батько чотирьох дітей. Він приїжджає в Україну з програмою “З Богом можливо все”.

“Цього разу Нік поділиться своїм головним секретом успіху життя без обмежень – це віра в Бога, віра в себе, віра в мрію. Нік поділиться тим, як бути сильним в тяжкі часи. Він знає секрет, як бути Переможцем, коли всі бачать тебе переможеним. Це – сила, віра і любов, яка всередині Ніка. Це те, що не зламало його, зберегло від життя в пригніченні та страхах, підняло на висоти”, – інформують організатори заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне