17 жовтня Могилянка проводить День Донора

17 жовтня 2017 року, з 9:00 до 14:00  Школа охорони здоров’я НаУКМА та студенти спеціальності «менеджмент» запрошують всіх до Києво-Могилянської академії. Саме в цей час в Києві можна буде здати кров.

Донорствоблагородна справа, бути доноромпочесно, поважно і нестримно круто, адже ділячись своєю кровю, ви рятуєте комусь життя! Могилянка організовує такі дні вже більше десяти років. День доноравже давно традиція, без якої не існує Школа охорони здоровя. Цього року Могилянський день донора крові організовується за ініціативою кафедри «Школа охорони здоровя», а також студента спеціальності менеджмент факультету економічних наук НаУКМА Дмитра Вірича. Ми дуже постаралися для вас, тож на вас чекає безліч солодких і не дуже подаруночків, різноманітні фото в донорському кріслі, на фоні нашого банера і тд. і просто неймовірно величезний заряд енергії та позитиву аж до наступної здачі крові.

Надзвичайно приємно усвідомлювати, що з кожним разом збільшується кількість охочих робити добрі справи. Все більше людей усвідомлюють важливість свого особистого внеску у суспільнозначимі події. Не менш важливо, що після кожної акції поповнюється база активних Донорів, які допомагають людям у критичних ситуаціях поза межами регулярних заходів.

Традиційно нагадуємо, що з собою необхідно мати паспорт та утриматися протягом 48 годин перед здачею від уживання алкоголю. За 72 години потрібно не вживати ліків.

Здати кров можна 17 жовтня з 9:00 до 14:00 за адресою вул. Волоська 10, корпус 6, 1 поверх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне