19 червня у Національній опері «Любовний напій» Доніцетті

19 червня у Національній опері можна відвідати чудову оперу «Любовний напій» Гаетано Доніцетті з Валентином Дитюком у головній ролі.

Два тижні – ось, скільки часу знадобилося Гаетано Доніцетті, щоб на суд глядачів була представлена ​​опера «Любовний напій». Зміст твору побудовано на низці різноманітних несподіванок, які в підсумку призводять головних героїв до позитивного результату. Прем’єра відбулася на сцені міланського «Ла Скала» 12 травня 1832 року. Це був один з найяскравіших прижиттєвих творчих тріумфів молодого, на той час дуже щасливого і натхненного, захмелілого від любові до дружини Вірджинії Гаетано Доніцетті, який писав цю музику не тільки для театру, але і для коханої жінки.

Любовний напій

Опера сповнена тонкого гумору, душевних переживань і чуттєвості. Вона наповнює радістю, зачаровуючи своєю легкістю і унікальністю. Саме тому ця опера часто з’являється на найвідоміших світових сценах як у своєму класичному, традиційному вигляді, так і в різноманітних сучасних інтерпретаціях.

Партію Неморіно виконає улюбленець столичної публіки – Валентин Дитюк, який побалує глядачів ще й партією Рікардо в опері Дж. Верді «Бал-маскарад» (22 червня). І, за традицією, виступить в тандемі з іменитим Тарасом Штондою – цього разу в одноактній опері С. Рахманінова «Алєко» (29 червня).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне