Шалена опера або “Весілля Фігаро” – ФОТО

Читайте також

10 рецептів головної великодньої випічки

Великдень — це найважливіша подія року для православних християн, що є також найбільш значущим святом у їхньому календарі.

У Києві вимагають обмежити строк перебування вояків на війні

На Майдані у Києві рідні вояків влаштували пікет на підтримку негайного ухвалення закону про терміни військової служби.

Кличко заявив про завершальний етап робіт на мосту-хвилі на Оболоні

Київський міський голова Віталій Кличко оголосив про завершення робіт на Оболонському хвильовому мосту та перетворення Оболонського острова на нову рекреаційну зону з пішохідним мостом, паркінгом та спортивними майданчиками.

У Києві квітнуть каштани. Про це повідомила пресслужба КМДА

Пресслужба Київської міської державної адміністрації також оприлюднила світлини. 

Страшна хвороба вже дісталася України

Лихоманка Денге, також відома як "хвороба, що ламає кістки", – це вірусна інфекція, що передається через укуси комарів. Її найчастіше можна зустріти в районах із тропічним та субтропічним кліматом.

Поділитися

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей і юнацтва відбулася шалена прем’єра опери В.А.Моцарта “Весілля Фігаро” за однойменною п’єсою Бомарше, яка поставлена у сучасному стилі з поєднанням чудернацьких декорацій, спецефектів та чудового співу усіх без винятку виконавців. Почати хоча б з того, що класичну оперу назвали “еротичним триллером”.

Спектакль у театрі уперше поставила Оксана Тараненко, а диригентом-постановником є молодий та талановитий лауреат міжнародних конкурсів Іван Чередніченко. Головні ж партії блискуче виконали лауреат Міжнародного та Всеукраїнського конкурсів Олександр Харламов (Фігаро) та лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Дар’я Литовченко (Сюзанна). Насолоду від прекрасного оперного співу цього вечора також подарували: Євген Малофеєв (Граф Альмавіва), лауреат Міжнародного конкурсу Вікторія Осадчук (Графиня Альмавіва), лауреат міжнародних та Всеукраїнського конкурсів Анастасія Поліщук (Керубіно), лауреат Міжнародного конкурсу Андрій Гонюков (Лікар Бартоло), лауреат Міжнародного конкурсу Алла Пригара (Марцеліна), Микита Олійник (Дон Базіліо), лауреат Міжнародного та Всеукраїнського конкурсів Сергій Шаповал (Дон Курціо), заслужений артист України, лауреат Міжнародного конкурсу Михайло Нагорний (Антоніо), лауреат Міжнародного та Всеукраїнського конкурсів Віра Багринець-Воловоденко (Барбаріна). Cоло на гітарі виконував Олексій Суркіс.

“Є тільки 24 години, за які Він мусить знайти вихід із Замку графа Альмавіви, в якому двері зачиняються і відчиняються самі собою, стіни мають вуха, а в кутах ховаються привиди минулого. Тут більше не лунає сміх. Тут загубилася любов. А може, це все привиділося?”… – сказано у анотації до опери.

Із шаленого антуражу запам’яталися пилка у руках Графа Альмавіви, прийом ванни разом із вином Графині Альмавіви, яка при цьому ще й дивилася телевізор, прийом душу Барбаріною, і звичайно ж прозорі стіни з дверима, які змінювалися від сцени до сцени, а ще ліхтарики та яскраво червоний одяг героїв у другій дії. А ось справжньої еротики, як і освітлення, все ж таки не вистачало. Можливо, такий задум режиссера?

Експерименти у КМАТОБ продовжуються, і це не може не тішити! Так тримати!

© Фото Германа Богапова