Шалена опера або “Весілля Фігаро” – ФОТО

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей і юнацтва відбулася шалена прем’єра опери В.А.Моцарта “Весілля Фігаро” за однойменною п’єсою Бомарше, яка поставлена у сучасному стилі з поєднанням чудернацьких декорацій, спецефектів та чудового співу усіх без винятку виконавців. Почати хоча б з того, що класичну оперу назвали “еротичним триллером”.

Спектакль у театрі уперше поставила Оксана Тараненко, а диригентом-постановником є молодий та талановитий лауреат міжнародних конкурсів Іван Чередніченко. Головні ж партії блискуче виконали лауреат Міжнародного та Всеукраїнського конкурсів Олександр Харламов (Фігаро) та лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Дар’я Литовченко (Сюзанна). Насолоду від прекрасного оперного співу цього вечора також подарували: Євген Малофеєв (Граф Альмавіва), лауреат Міжнародного конкурсу Вікторія Осадчук (Графиня Альмавіва), лауреат міжнародних та Всеукраїнського конкурсів Анастасія Поліщук (Керубіно), лауреат Міжнародного конкурсу Андрій Гонюков (Лікар Бартоло), лауреат Міжнародного конкурсу Алла Пригара (Марцеліна), Микита Олійник (Дон Базіліо), лауреат Міжнародного та Всеукраїнського конкурсів Сергій Шаповал (Дон Курціо), заслужений артист України, лауреат Міжнародного конкурсу Михайло Нагорний (Антоніо), лауреат Міжнародного та Всеукраїнського конкурсів Віра Багринець-Воловоденко (Барбаріна). Cоло на гітарі виконував Олексій Суркіс.

“Є тільки 24 години, за які Він мусить знайти вихід із Замку графа Альмавіви, в якому двері зачиняються і відчиняються самі собою, стіни мають вуха, а в кутах ховаються привиди минулого. Тут більше не лунає сміх. Тут загубилася любов. А може, це все привиділося?”… – сказано у анотації до опери.

Із шаленого антуражу запам’яталися пилка у руках Графа Альмавіви, прийом ванни разом із вином Графині Альмавіви, яка при цьому ще й дивилася телевізор, прийом душу Барбаріною, і звичайно ж прозорі стіни з дверима, які змінювалися від сцени до сцени, а ще ліхтарики та яскраво червоний одяг героїв у другій дії. А ось справжньої еротики, як і освітлення, все ж таки не вистачало. Можливо, такий задум режиссера?

Експерименти у КМАТОБ продовжуються, і це не може не тішити! Так тримати!

© Фото Германа Богапова