23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері

Читайте також

В Україну йдуть заморозки: чи будуть знову відключати світло

В Україні найближчим часом очікуються перші заморозки, проте це не має стати причиною відключень електроенергії.

«Смарагдові озера» Тетяни Морачевської

У мене в руках – надзвичайно цікава і дуже повчальна книга «Смарагдові озера», яку кілька днів тому на творчій зустрічі у Літературно-меморіальному музеї Марії Заньковецької в Києві мені презентувала її авторка – відома українська письменниця та громадська діячка Тетяна Морачевська.

У метрополітені Києва пояснили, чому збитки підземки ростуть швидше, ніж доходи

Доходи київського метрополітену за першу половину цього року склали понад 2,5 мільярда гривень, а витрати — понад чотири мільярди.

Міжконфесійний форум капеланів зібрав понад 400 учасників у Києві

У Києві відбувся Міжконфесійний форум військових капеланів «Об’єднані в служінні», який зібрав понад 400 учасників.

У Києві жінка обікрала супермаркет

У Києві жінка обікрала супермаркет.

Поділитися

23 лютого знову у Національній опері України можна подивитися та послухати «Фауст» Ш.Гуно в сучасній постановці італійського режисера Маріо Корраді.

Сценографія  нагадує мюзикл,  в якому використані запаморочливі декорації з різними світловими ефектами, а виконавці грають в незвичних для опери костюмах, в яких змішалися стилі різних епох. Проте, музика належить Шарлю Гуно і виконується опера мовою оригіналу.

Органічне поєднання класики та сучасних технологій дозволило творцям постановки перемістити «Фауста» в часі, а саме – відправити головних героїв у сучасність. Завдяки такій дивовижній «телепортації» Фауст з’являється перед глядачем таким собі IT-шником, що орудує в Мережі та доволі втомлений життям. Мефістофель, у свою чергу, виступає у вигляді майстра пластичної хірургії, який «омолоджує» Фауста, що мріє підкорити серце Маргарити.

Оновлену постановку, прем’єра якої на сцені Національної опери відбулася понад 10 років тому, відрізняє не лише оригінальний режисерський погляд на класику, заслуговують на увагу і виконавці головних партій. Так, роль Фауста виконує молодий тенор, який вже підкорив серця меломанів, – Валентин Дитюк. До речі, у лютому співак виступає також у партіях: Ленський (3 лютого, «Євгеній Онєгін») та Рінуччо (7 лютого, «Джанні Скіккі»).

Виконавці головних партій: Андрій Маслаков (Мефістофель), Тетяна Ганіна (Маргарита), Михайло Кірішев (Валентин), Володимир Тишков (Вагнер),  Алла Позняк (Марта), Тетяна Пімінова (Зібель).

Творча група, яка здійснила поновлення постановки:  диригент – Алла Кульбаба, режисер – Микола Третяк, хормейстер – Олександр Тарасенко, балетмейстер – Віктор Яременко, сценографія Андрія Злобіна, костюми – Ганни Іпат’євої.

Читайте докладніше та дивіться фото: “Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля >>>