23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері

Читайте також

У столиці погіршився стан повітря

У Києві станом на на 8:00 ранку 17 червня рівень забрудненості повітря низький на правому березі та середній – на лівому, радіаційний фон у всьому місті в нормі.

Кількість постраждалих від ударів у Києві перевищила сотню, людей дістають з-під завалів

У Києві кількість постраждалих внаслідок російської атаки збільшилась до 114, з-під завалів рятувальники продовжують діставати людей.

Удари по 27 локаціях, вщент зруйновано…

У ніч проти 17 червня росіяни здійснили черговий акт терору проти українського населення.

Цього тижня у столиці відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня в Києві пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

У квітні українцям виплатили рекордні 445 млн грн Національного кешбеку

У квітні 2025 року понад 3,4 мільйона українців отримали рекордні 445 млн грн кешбеку за покупки товарів вітчизняного виробництва.

Поділитися

23 лютого знову у Національній опері України можна подивитися та послухати «Фауст» Ш.Гуно в сучасній постановці італійського режисера Маріо Корраді.

Сценографія  нагадує мюзикл,  в якому використані запаморочливі декорації з різними світловими ефектами, а виконавці грають в незвичних для опери костюмах, в яких змішалися стилі різних епох. Проте, музика належить Шарлю Гуно і виконується опера мовою оригіналу.

Органічне поєднання класики та сучасних технологій дозволило творцям постановки перемістити «Фауста» в часі, а саме – відправити головних героїв у сучасність. Завдяки такій дивовижній «телепортації» Фауст з’являється перед глядачем таким собі IT-шником, що орудує в Мережі та доволі втомлений життям. Мефістофель, у свою чергу, виступає у вигляді майстра пластичної хірургії, який «омолоджує» Фауста, що мріє підкорити серце Маргарити.

Оновлену постановку, прем’єра якої на сцені Національної опери відбулася понад 10 років тому, відрізняє не лише оригінальний режисерський погляд на класику, заслуговують на увагу і виконавці головних партій. Так, роль Фауста виконує молодий тенор, який вже підкорив серця меломанів, – Валентин Дитюк. До речі, у лютому співак виступає також у партіях: Ленський (3 лютого, «Євгеній Онєгін») та Рінуччо (7 лютого, «Джанні Скіккі»).

Виконавці головних партій: Андрій Маслаков (Мефістофель), Тетяна Ганіна (Маргарита), Михайло Кірішев (Валентин), Володимир Тишков (Вагнер),  Алла Позняк (Марта), Тетяна Пімінова (Зібель).

Творча група, яка здійснила поновлення постановки:  диригент – Алла Кульбаба, режисер – Микола Третяк, хормейстер – Олександр Тарасенко, балетмейстер – Віктор Яременко, сценографія Андрія Злобіна, костюми – Ганни Іпат’євої.

Читайте докладніше та дивіться фото: “Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля >>>