3D-шоу на фасаді КМДА – у дні Києва

Читайте також

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Балерина зібрала понад мільйон доларів

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Як можна стати донором яйцеклітин у Києві

Донорство яйцеклітин - коли жінка добровільно надає свої яйцеклітини іншій жінці, яка не може завагітніти та виносити дитину за допомогою власних яйцеклітин.

Поділитися

Грандіозне 3D-шоу «Інновації, народжені в Україні!» кияни і гості столиці зможуть побачити у дні Києва 28 і 29 травня о 22-й годині на фасаді КМДА.

Унікальне світлове шоу, яке компанія lifecell підготувала до річниці впровадження технології 3G+ в Україні, розповість про легендарні винаходи українців та славні імена їх винахідників, якими Україна має пишатися.

Спеціальне 3D-шоу «Інновації, народжені в Україні!» від lifecell умовно охопило винаходи науковців, які народилися і жили в Києві, та першовідкривачів із інших куточків країни, що візуально відобразиться у слоганах «Все починається з Києва» та «Все починається з України». У такий спосіб компанія привітає киян з Днем міста і в той же час наголосить на талановитості української нації. Унікальна концепція 3D-шоу покликана спонукати країну пишатися своїми надбаннями і винаходами, а глядачів – надихнутися на створення нових інновацій.

Українці – нація інтелектуалів, які презентували світу геніальні ідеї та винаходи. Саме українські винахідники:
подарували світу перший гелікоптер – київський авіаконструктор Ігор Сікорський у 1931 році запатентував перший проект машини з двома пропелерами;
створили найбільший вантажний літак «Мрія» – унікальне явище в історії авіації, яке має понад 240 світових рекордів і є спільною розробкою команди КБ імені Антонова;
реалізували мрію космічних польотів за рахунок відкриття рідинного ракетного двигуна – створений у 1957 році одеським винахідником Валентином Глушком, сьогодні є базою усіх космічних програм;
навчилися рятувати людські життя завдяки протезуванню клапана серця – славнозвісний Микола Амосов першим розробив штучні клапани серця на початку 40-х років минулого століття;
провели перше зварювання у відкритому космосі – реалізація винаходу відбулася на базі розробок Інституту електрозварювання імені Євгена Патона;
винайшли унікальний шов-блискавку – полтавський винахідник Віталій Запека створив шов за аналогією пластиру, що зупиняє кровотечу, рятує від потрапляння інфекції і появи рубців та швів.

Сьогодні ера цифрових технологій і високошвидкісного зв’язку 3G+ дарує кожному нові можливості і натхнення для нових відкриттів. Час для нових інновацій настав!

Нагадуємо, що у рамках святкування протягом 28 та 29 травня з 13:00 дня на площі перед КМДА також працюватиме спеціальна зона велогенераторів, завдяки яким можна буде дізнатися більше про винаходи українців. Також на Хрещатику можна буде зробити знімок на згадку із «selfie-роботом» lifecell.

попередня стаття
наступна стаття