«Чисте місто» у Києві: штрафи за викинуте сміття зростуть

Читайте також

Орендувати квартиру в столиці — це дуже дороге задоволення

У Києві продовжує спостерігатись стабільне подорожчання вартості житла. Це стосується як первинного, так і вторинного ринку нерухомості. У зв’язку з цим вартість оренди квартир у столиці також знаходиться на досить високому рівні.

У Києві відбудеться фестиваль писанки, якого ще не було. Ніколи!

Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з ГО «Інститут культури України», Національною спілкою майстрів народного мистецтва України та UNIT.CITY організовують Фестиваль української писанки.

Нарахував премію самому собі. А що так можна було?

До Святошинського управління поліції від Національного агентства з питань запобігання корупції надійшло повідомлення про те, що під час перевірки виявлено факт незаконного нарахування премій посадовцю.

Якщо є бал, то буде й Перемога!

Цьогоріч вперше за п’ять років у Києві відбувся благодійний Віденський бал. У ньому взяли участь українські ветерани.

У Києві чоловіки швиденько шукають жінок з інвалідністю

У Києві чоловіки публікують оголошення про пошук жінок з інвалідністю або ж багатодітних матерів.

Поділитися

Зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення дозволять збільшити суму штрафів для фізичних та юридичних осіб за порушення благоустрою. Розмір стягнень може сягати 17 тис. грн, що дасть змогу підвищити рівень відповідальності громадян у питанні чистоти в Києві. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«У Києві ми втілюємо в життя новий проект, який отримав назву «Чисте місто». У рамках проекту ми ініціюємо низку законодавчих змін, які дозволять збільшити суму штрафу за викинуте сміття, антисанітарію на територіях максимально до 17 тисяч гривень. Крім того, планується спростити процедуру накладення стягнень, а також можливість залучення до цієї роботи громадських інспекторів та керівників органів самоорганізації населення. Розроблено відповідний проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері дотримання правил благоустрою територій населеного пункту». Ми не досягнемо бажаного рівня чистоти в місті, якщо за цим не стоятиме серйозна відповідальність», – заявив Пантелеєв.

Він також звернув увагу на те, що міські та районні інспектори переходять на новий посилений формат роботи.

«Протягом останніх двох місяців я провів у кожному районі по одній інспекції із усіма інспекторами. Це дало для них розуміння нових посилених вимог: МАФи та інші торгові точки, стан асфальту та бордюрів, фасади та мережі – все це підлягає моніторингу з боку інспектора. Його завдання – робота з власником або орендарем. Уся територія Києва буде поділена на сектори – близько 50-60. І за кожним із цих секторів буде закріплений інспектор. Тобто цей простір він має привести до ладу. Це і буде оцінка його роботи», – підкреслив Петро Пантелеєв.