Художники розмалюють стіни у дитячих лікарнях та інтернатах

Художники-волонтери розмалюють стіни у приміщеннях закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення – у столиці стартує благодійний проект «Барви надії». Про ідею художнього декорування та співпрацю з митцями розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час робочого візиту до денного центру Благодійного фонду «Соціальне партнерство».

«Мета проекту – провести серію акцій із декору окремих приміщень у різних організаціях соціального значення, таких як лікарні та інтернати для хворих дітей. Завдяки роботі художника-волонтера Валерії Моє, в таких місцях з’являться острівці радості, які зможуть відволікти людей від горя та болю за допомогою барвистих історій на стінах. Наразі визначено кілька об’єктів для втілення проекту, серед них: Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1 та № 2, Святошинський дитячий будинок-інтернат (для хлопців) та Дарницький дитячий будинок-інтернат (для дівчат), Київська міська дитяча клінічна лікарня № 6 та благодійна їдальня для пенсіонерів, переселенців та безпритульних благодійного центру «Стефанія». Впевнений, такий проект знайде своїх шанувальників і список об’єктів буде збільшено», – сказав Микола Поворозник.

За його словами, проект стане яскравим прикладом взаємодії міської влади з благодійними організаціями, волонтерами та бізнес-сектором.

«Фірма Caparol безкоштовно надала фарби в необхідній кількості для втілення проекту. Благодійний фонд «Соціальне партнерство» разом із художницею-волонтером Валерією Моє безкоштовно створять ескізи і втілять їх у життя. А міська влада, у свою чергу, підібрала об’єкти, які найбільш підходять для впровадження проекту», – зауважив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне