“Київ Цифровий” буде сповіщати про блекаути за пів години “до”

Читайте також

Секретар міськради Василькова стверджує, що його відгамселила пані мер

Секретар Васильківської міської ради Богдан Шевчук заявив про "інцидент", під час якого його травмувала міська голова Василькова Наталія Баласинович безпосередньо у приміщенні міської ради.

Відкрито оновлений Бессарабський ринок

У Києві відкрито оновлений Бессарабський ринок.

Житло в Києві додасть у ціні 8–15% у 2026 році

Попри війну, ціни на столичні квартири — як на купівлю, так і на оренду — продовжують зростати.

Чергові відключення на Київщині 11 грудня

У Київській області та столиці 11 грудня запроваджено графіки відключення електроенергії.

Різдвяний літературний вечір у Молодому театрі

Подія буде присвячена обговоренню локальних традицій Різдва в різних куточках України, розмовам про віру в дива та святкові зібрання

Поділитися

У ДТЕК попередили, що у Києві можуть застосувати графіки обмеження електричної потужності.

Генеральний директор ДТЕК “Київської електромережі” Денис Бондар повідомив, що у разі підвищеного попиту на споживання електроенергії та продовження російських обстрілів по енергооб’єктах у Києві можуть застосувати графіки обмеження електричної потужності.

“У випадку підвищеного попиту споживання електричної енергії з урахуванням тих пошкоджень на мережі, що сьогодні є, то маємо ймовірність застосування графіків, якщо далі буде обстріл наших енергооб’єктів”, – заявив Д.Бондар.

За його словами, весняні атаки на енергооб’єкти призвели до критичного стану енергосистеми України. Втім, він підкреслив, що станом на сьогодні графіки відключення світла в столиці не застосовуються через стабільне електропостачання.

“Ми зараз працюємо з “Київ Цифровим” для зручності киян. У разі застосування графіків “Київ Цифровий” буде за пів години сповіщати наших клієнтів щодо застосування графіків”, – сказав Бондар. Він також додав, що “наразі ніяких графіків у місті не застосовується”.