Фільм «Я і Фелікс» вже зібрав у прокаті 1,2 мільйона

Читайте також

Весільна подорож із «двома дружинами», але на кордоні затримали

Спроби ухилення від мобілізації та незаконного перетину кордону в Україні продовжують обростати дивовижними, а часом і відверто кумедними сюжетами.

Вечір пам’яті Соломії Крушельницької 10 червня: Ольга Чубарева та виставка

10 червня у Філармонії відбудеться вечір «SOLOMIIA» за участю Ольги Чубаревої. Італійська виставка про Соломію Крушельницьку, арії та квитки на Kyiv1.

У Києві відкриють невідомі вокальні шедеври Антоніо Вівальді

14 червня у Музичному салоні Національної філармонії пройде вечір «Відомий та невідомий Вівальді». Рідкісні вокальні твори бароко у Києві на Kyiv1.

Дитячий філармонійний концерт «Натхненні природою»

13 червня у Філармонії відбудеться концерт «Натхненні природою». Вихованці музичних шкіл Києва виконають твори Тетяни Афанасенко. Афіша на Kyiv1.

Концерт Бетховен. Тріо в Києві 11 червня: Філармонія та квитки

11 червня у Музичному салоні Національної філармонії прозвучить Тріо для фортепіано, кларнета та віолончелі Бетховена. Афіша та квитки на Kyiv1.

Поділитися

Після першого тижня прокату стрічки «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик було зібрано 1 296 295 мільйонів гривень.
Про це повідомляє пресслужба Державного агентства з питань кіно в Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Після першого тижня прокату касові збори «Я і Фелікс» склали 1 296 295 грн, а всього стрічку переглянуло 8 419 глядачів», – йдеться у повідомленні.

Стрічка розповідає історію про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х. У центрі сюжету – його стосунки із сім’єю, друзями, першим коханням, і з колишнім контррозвідником Феліксом, який служив під час війни в Афганістані.

Фільм знятий за мотивами книжки «Хто ти такий!?» українського письменника та військовослужбовця Артема Чеха. Одну із головних ролей виконав Юрій Іздрик, український письменник і поет.

Виробництво — кінопродакшн Fore Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Дистрибʼютор в Україні – компанія Kinomania Film Distribution.

Як повідомлялося, фільм української режисерки Ірини Цілик «Я і Фелікс» 11 квітня вийшов в український прокат.