Новий графік роботи київського метро

Читайте також

До Дня Гідності та Свободи для киян і гостей столиці проведуть безплатні екскурсії містом

Із нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначають у п’ятницю, 21 листопада, Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували 11 екскурсій столицею на безплатній основі.

Презентація Дослідження «Морок над Києвом»

Музей Голодомору запрошує на презентацію дослідження «Морок над Києвом», яке присвячене життю столиці України напередодні та в роки Голодомору

Новий сезон Лекторію в Музеї Ханенків

Музей Ханенків розпочинає новий сезон Лекторію, присвячений релігійному мистецтву, голландському живопису та графічній інтерпретації класичної літератури

“МУЗИКА ВІЛЬНОГО ДУХУ” у Національній філармонії України

Національна філармонія України запрошує на вечір, присвячений творчості сучасної польської композиторки Александри Брейзи

Ігор Целип: «Цей рік навчив мене не поспішати»

У відвертому інтерв’ю співак Ігор Целип ділиться тим, як пережив 2025-й: що змусило його переглянути творчий шлях

Поділитися

З 3 червня, у столичному метрополітені змінили графік руху поїздів. Про це свідчить інформація Київської міської державної адміністрації. У КП “Київський метрополітен” пояснили, що відтепер у пікові години інтервали між поїздами становлять орієнтовно 3-4 хвилини, а міжпікові – 6:00–6:30 хвилин. Інтервали вихідного дня залишаються без змін, час очікування поїзда складатиме 6-7 хвилин.

“Графіки руху поїздів метрополітену складаються з урахуванням розміру пасажиропотоку та укомплектованості штату працівників підприємства, зокрема машиністами”, – пояснили на компідприємстві. Раніше у КП “Київський метрополітен” повідомляли, що на підприємстві виник гострий дефіцит спеціалістів – уже відкрито майже 300 вакансій. На компідприємстві пояснили, що причиною збільшення кількості вакансій є частково вимушена міграція, специфіка професій і мобілізаційна робота у зв’язку з воєнним станом. “Зокрема, близько 7% метрополітенівців нині перебувають у лавах ЗСУ, і їхня кількість постійно збільшується”, – йдеться у повідомленні.

Які вакансії актуальні на компідприємстві, читайте за посиланням. Раніше повідомлялося, що плановий капітальний ремонт розпочнуть у вівторок, 4 червня, на станції метро “Вокзальна”. Ремонтуватимуть ескалатор № 2. Ремонтні роботи триватимуть до 30 серпня 2024 року. У КП “Київський метрополітен” пояснили, що ескалатори були введені в експлуатацію разом із пуском станції метро “Вокзальна”. Вони майже 64 роки перевозять пасажирів столичного метрополітену. Які ремонтні роботи заплановані, читайте за посиланням.