У Києві сьогодні плануються стабілізаційні відключення світла

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

Сьогодні, 3 червня, по всій території України з 00:00 до 24:00 діятимуть обмеження електроспоживання. Виділених місту Києву лімітів вистачить на 80% від потреб. Тому впродовж доби діятимуть графіки стабілізаційних відключень.

«Просимо вас зменшити використання світла, щоб зменшилась кількість і тривалість відключень. Дякуємо всім, хто дослухається до наших порад. Світло обов’язково переможе темряву! Вірте в енергетиків», — наголошують у ДТЕК.

Повідомлення про графіки публікуються на сайті ДТЕК Київські електромережі.