“Я – РОМАНТИКА!” – прем’єра 9 листопада у Артистичній вітальні Музичного театру

Читайте також

Киянка перемогла на відомому конкурсі краси Miss Eco International-2024

«Міс Всесвіт Україна»-2023, киянка Ангеліна Усанова переможно представила Україну на міжнародному конкурсі краси Miss Eco International-2024, фінал якого сьогодні вночі відбувся в каїрському Triumph Hotel, у Єгипті.

Чого тільки не побачиш у столичній підземці. Без коментарів

У Києві у вагоні метро пасажири зіткнулися з неадекватною поведінкою жінки, яка зняла з себе кофту і почала демонструвати оточуючим оголені груди. 

Орендувати квартиру в столиці — це дуже дороге задоволення

У Києві продовжує спостерігатись стабільне подорожчання вартості житла. Це стосується як первинного, так і вторинного ринку нерухомості. У зв’язку з цим вартість оренди квартир у столиці також знаходиться на досить високому рівні.

У Києві відбудеться фестиваль писанки, якого ще не було. Ніколи!

Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з ГО «Інститут культури України», Національною спілкою майстрів народного мистецтва України та UNIT.CITY організовують Фестиваль української писанки.

Нарахував премію самому собі. А що так можна було?

До Святошинського управління поліції від Національного агентства з питань запобігання корупції надійшло повідомлення про те, що під час перевірки виявлено факт незаконного нарахування премій посадовцю.

Поділитися

9 листопада у Артистичній вітальні Музичного театру (Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва) відбудеться прем’єра концерту-вистави хору театру “Я – РОМАНТИКА!”, присвяченого українським поетам.

«Я – РОМАНТИКА» – це наш вияв пам’яті та шани людям, які свого часу повірили в зміни, в країну, в мову, за що й поплатилися життями і талантами…”, – вважають автори проекту.

Програма вечора побудована на поєднанні художнього слова з музичними творами у виконанні артистів хору та солістів оркестру театру. Герой вистави познайомить глядачів з поезіями авторів «Розстріляного Відродження» та їх сучасників.

Через твори Василя Еллана-Блакитного, Михайля Семенка, Олекси Влизька, Олекси Слісаренка, Михайла Драй-Хмари, Павла Филиповича, Майка Йогансена, Максима Рильського спробуємо осмислити життя і трагедію 223 щезлих в СРСР українських письменників (розстріляних – 17, тих, що покінчили самогубством – 8, закатованих – 175, зниклих безвісти – 16, померлих своєю смертю – 7), які постраждали за прагнення зберегти письменницьку честь і національну гідність. Спробуємо зрозуміти, що давало їм сили творити в оточенні існуючої системи, і через зміст, ритміку і словобудову цих творів зарядитися енергією для продовження їхньої справи в наш час.