Фестиваль художньої кераміки «ЦеГлина 2025 – Пам’ять глини»

Читайте також

Щуканарій та лящ-хауз – підводні “пологові будинки” для риб

Фахівці Держрибагентства розпочали масштабну екологічну акцію на Київському водосховищі.

Київрада заблокувала «метро на Троєщину»

Київська міська рада не підтримала проєкт рішення щодо залучення коштів міжнародних фінансових організацій (ЄБРР, ЄІБ, Світовий банк) для будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро.

Купляти, продавати чи здавати в оренду?

Ринок нерухомості Києва у 2026 році перейшов у фазу «нової стабільності».

Київрада та мораторій на підвищення тарифів

Сьогодні Київрада не підтримала ініціативу щодо запровадження мораторію на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті.

Не всеремось! На нових станціях метро облаштують вбиральні для пасажирів

Станції «Мостицька» (яка отримала нову назву «Рогозів яр») та «Варшавська» стануть першими у київському метрополітені, де буде реалізовано доступ до санвузлів для пасажирів.

Поділитися

У галереях Хлібні Національного заповідника «Софія Київська» проходить щорічний фестиваль сучасної художньої кераміки «ЦеГлина 2025 – Пам’ять глини».

Фестиваль демонструє, як сучасні українські керамісти звертаються до традиційних форм і орнаментів, осмислюючи їх у нових художніх контекстах. Концептуальна домінанта — ідея діалогу між минулим і сучасністю.

25 учасників, серед яких є митці, що нині перебувають у вимушеній еміграції, поєднують глибинні коди народного мистецтва з експериментальними підходами до форми та технологій. Їхні роботи стають символом стійкості, неперервності традицій та пам’яті про Батьківщину.

Деталі:

Коли: триватиме до 14 грудня 2025 року.

Де: Національний заповідник «Софія Київська», Галереї Хлібні (перший поверх).

Вхід: За вхідними квитками до Заповідника.

Більше подій на Афіші.