На Київщині неповнолітні влаштували черговий зачепінг на електропотязі

Читайте також

She Congress 2025: історії рішучості жінок, що змінюють бізнес

17 грудня 2025 року в Києві SHE Congress 2025 під егідою WoMo об’єднає власниць бізнесу, керівниць, медійниць, культурних діячок і волонтерок.

ПриватБанк подовжив картки на 30 місяців

ПриватБанк автоматично подовжив строк дії всіх платіжних карток на 30 місяців, що дозволяє клієнтам продовжувати їх використання без необхідності перевипуску.

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту “Бессарабка. Ринок їжі”

В рамках гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" на Бессарабському ринку планують відкрити 17 фудкорнерів та окремий бар,

Відключення світла 5 грудня

У п'ятницю, 5 грудня, у всіх регіонах України будуть діяти погодинні графіки відключення світла.

Київський шляхопровід «Осокорки» на старті нового життя

У столиці, на шляхопроводі поблизу станції метро «Осокорки», завершено ключовий етап капітального ремонту

Поділитися

Днями під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відео, на якому діти зачепилися за електропотяг перегону Тарасівка-Глеваха та їхали позаду нього із зовнішньої сторони. Про це повідомили в поліції Київщини.

Ювенальні інспектори спільно з поліцейським офіцером громади встановили юнаків. Ними виявилися 14-річні місцеві жителі з села Глеваха.

Наразі з підлітками та їхніми батьками правоохоронці провели розʼяснювальну бесіду щодо недопущення таких дій й можливих трагічних наслідків. Рідні неповнолітніх нестимуть адміністративну відповідальність (ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Поліцейські Київщини звертаються до батьків приділити час дітям та контролювати, щоб їх дозвілля не призвело до нещасних випадків, а також пояснювати їм ризики зачепінгу та його можливі наслідки.