Театр на Подолі повинен органічно вписуватися у Андріївський узвіз – Бондаренко

Читайте також

А ти знаєш, де твій ЦНАП?

У кожному з районів Києва працює ЦНАП — Центр надання адміністративних послуг. Тут кияни можуть оформлювати паспорти та інші документи, а також отримувати особисті консультації з питань, що їх цікавлять.

Погода в Києві на вихідних

У Києві в суботу, 27 квітня, – без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 6-8° тепла, вдень 16-18°.

В Києві відбудеться подячна Літургія

Уряд в особі прем'єр-міністра Дениса Шмигаля 30 січня 2024 відповів на публічне звернення громадян в рамках петиції № 41/005649-еп "Передача костелу св. Миколая в м. Київ релігійній громаді Римо-католицької церкви".

Лише 3500 баксів і в тебе дружина-інвалід

Столичні поліцейські викрили масштабну схему переправлення чоловіків через державний...

До 38 річниці аварії на ЧАЕС випустили колекційну монету

Необігова монета «Чорнобильська Зона Відродження. Природа» присвячена відновленню 30-кілометрової зони.

Поділитися

Театр на Подолі повинен органічно вписуватися у середовище Андріївського узвозу, вважає  керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Він повідомив, що минулого тижня при Департаменті містобудування та архітектури утворено робочу групу для врегулювання ситуації навколо реконструкції будівлі Театру на Подолі.

«При формуванні групи, місто врахувало побажання усіх стейкхолдерів процесу, тож ми чекаємо, що робоча група буде працювати конструктивно та ефективно і надасть професійні, незаангажовані пропозиції стосовно подальшої долі проекту», – підкреслив Володимир Бондаренко.

За результатами переговорів до групи увійшли 19 осіб, серед яких і представники театру та меценатів, і представники громадських та професійних організацій. Зокрема, це представники ГО «Громада Андріївського узвозу», Національної спілки архітекторів, Українського товариства охорони пам’яток, Інституту проблем сучасного мистецтва, Києво-Могилянської академії, спілки театральних діячів, ліги екскурсоводів Києва.

Як зазначив керівник апарату КМДА, рішення стосовно подальшої долі проекту має відповідати чітким та зрозумілим критеріям: органічному вигляду театру у середовищі Андріївського узвозу, дотриманню норм законодавства та ефективності використання коштів киян.

«Ми наголошуємо, що мета міста – захист історичного ареалу, і ми будемо продовжувати відстоювати інтереси Києва, маючи підтримку громадськості та законні важелі. Будівля не буде введена в експлуатацію, доки не отримає схвалення киян. І це наша чітка позиція», – наголосив  Бондаренко

Нагадаємо, що містобудівна рада надала свої рекомендації щодо необхідності змін у фасаді Театру та актуальності громадських слухань ще у 2015 році. Наразі існує низка суперечливих думок стосовно сучасної будівлі театру, однак усі погоджуються в одному – Театру на Подолі потрібна нова будівля.