Екскурсія виставкою «През шаблі маєм права!»

Читайте також

She Congress 2025: історії рішучості жінок, що змінюють бізнес

17 грудня 2025 року в Києві SHE Congress 2025 під егідою WoMo об’єднає власниць бізнесу, керівниць, медійниць, культурних діячок і волонтерок.

ПриватБанк подовжив картки на 30 місяців

ПриватБанк автоматично подовжив строк дії всіх платіжних карток на 30 місяців, що дозволяє клієнтам продовжувати їх використання без необхідності перевипуску.

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту “Бессарабка. Ринок їжі”

В рамках гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" на Бессарабському ринку планують відкрити 17 фудкорнерів та окремий бар,

Відключення світла 5 грудня

У п'ятницю, 5 грудня, у всіх регіонах України будуть діяти погодинні графіки відключення світла.

Київський шляхопровід «Осокорки» на старті нового життя

У столиці, на шляхопроводі поблизу станції метро «Осокорки», завершено ключовий етап капітального ремонту

Поділитися

Національний музей історії України запрошує на екскурсію «През шаблі маєм права!», присвячену історії зброї та військового спорядження на території України від прадавніх часів до сьогодення.

Виставка показує, з якою зброєю боролися та перемагали українці та їхні попередники. Колекція включає озброєння різних епох: від західноєвропейського та турецького озброєння часів Козацької доби до зразків армій УНР, УГА та УПА. Особливо актуальною є частина, присвячена сучасним зразкам озброєнь, зокрема, з російсько-української війни, включаючи трофейну зброю.

Частина експозиції також присвячена битві під Кумейками (1637 р.) та співробітникам музею, які стали на захист України від російського вторгнення.

Деталі:

Коли: 19 жовтня 2025 року, 15:00

Де: Національний музей історії України, м. Київ, вул. Володимирська, 2.

Вартість:

  • Повний квиток: 200 грн.
  • Пільговий (для школярів, студентів, пенсіонерів): 130 грн.

Запис: За телефоном (044) 278-48-64 або 093 855 61 16 (Viber, Telegram).

Більше подій на Афіші.