Концерт «Бандура в джазі» в Культурному кластері «Краків»

Читайте також

ДТЕК оприлюднив графіки відключень світла у Києві на 13 січня

У вівторок, 13 січня, у столиці протягом усієї доби діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії для побутових споживачів.

Масове закриття супермаркетів у Києві?

Останніми днями в інформаційному просторі поширилися чутки про масове закриття продуктових мереж у столиці.

У Києві затримали іноземця, який прикрасив ялинку психотропами

У Києві затримали 39-річного громадянина Ізраїлю, який організував масштабну мережу збуту наркотиків та психотропів.

У Києві запроваджено екстрені відключення світла по всьому місту

Сьогодні, 12 січня 2026 року, о 15:12 ситуація в енергосистемі столиці суттєво ускладнилася.

Цього тижня в Києві відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня в Києві відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки.

Поділитися

Національний академічний оркестр народних інструментів України (НАОНІ) та Folk Fusion Jazz Band запрошують на теплий осінній концерт «Бандура в джазі» — сміливий та небачений музичний експеримент!

На одній сцені зустрінуться енергійний джаз-бенд та поважна українська бандура у розкішному тандемі, поєднуючи зухвалість джазу з ліризмом народного інструмента.

У Програмі:

  • Знамениті джазові роботи Дюка Еллінгтона, Джеремі Керна, Джеймса Елліса та Річарда Роджерса.
  • Твори Володимира Івасюка у незвичайному трактуванні.
  • Авторські твори учасників ансамблю.

Це буде вечір вишуканих аранжувань та віртуозного виконання, що стане справжнім подарунком для поціновувачів якісної музики.

Деталі:

Коли: 26 жовтня, 17:00

Де: Культурний кластер “Краків”, м. Київ.

Квитки: за посиланням

Більше подій на Афіші.