Кияни влаштували пікнік у дворі багатоповерхівки після кількох діб без електроенергії. Мешканці столиці вирішили не чекати на відновлення живлення у темних квартирах, а натомість організували свято просто просто неба.
«Обстановка вчора ввечері у столиці: після декількох діб без світла кияни влаштували пікнік прямо під будинками», — повідомляє видання «Хронікерс».
Атмосфера вечора: шашлики та єднання
Замість того, щоб нарікати на екстрені відключення, сусіди згуртувалися та перетворили двір на зону відпочинку:
-
Смак свята: На мангалах готували шашлики, а зігрівалися гарячим глінтвейном.
-
Комфорт: Мешканці винесли столи та лавки, приносили власний посуд і напої.
-
Дитяче дозвілля: Для малечі влаштували ігри на свіжому повітрі, відволікши їх від гаджетів та темряви.
Чому це важливо
Для багатьох цей захід став не просто вечерею, а способом психологічного розвантаження. Пікнік об’єднав сусідів, які раніше могли навіть не знати одне одного, та дав можливість поспілкуватися в неформальній атмосфері.
Наразі Київ продовжує жити в умовах екстрених графіків обмеження електроенергії. Проте такі ініціативи вкотре доводять: українці здатні адаптуватися до будь-яких труднощів і зберігати світло всередині, навіть коли воно зникає в мережі.

