Перший радіоактивний фестиваль CHERNOBYLING – 30 серпня-1 вересня

Читайте також

Віталій Кличко зізнався

Мер Києва Віталій Кличко розповів про навчання дітей та стосунки з ексдружиною Наталією Єгоровою.

Офіцери безпеки пішли у школи

Цього року у 9 школах Київській області стартував новий проєкт зі створення безпечного освітнього середовища із залученням офіцерів безпеки. Вони контролюють перепускний режим, ведуть профілактичні бесіди з дітьми, комунікують з екстреними службами, викликають поліцію та особисто реагують на правопорушення.

У Києві хочуть перейменувати ще 19 об’єктів

У Києві хочуть перейменувати 19 міських об’єктів. За нові назви можна проголосувати у застосунку «Київ Цифровий».

Новий кінотеатр «Планета Кіно» відкрито на Оболоні

Кінотеатр знаходиться на Оболонському проспекті столиці, у ТРЦ Dream yellow. Про це повідомив співвласник мережі “Планета Кіно” Дмитро Деркач.

З 7 до 12 травня у столиці триватимуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня, з 7 до 12 травня у столиці триватимуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Поділитися

30 серпня – 1 вересня у Славутичі відбудеться перший мультидисциплінарний фестиваль CHERNOBYLING, що об’єднає небайдужих з усього світу до історії Зони відчуження.

Три дні, три напрямки, більше 40 дійств. Переосмислення в поєднанні артефактів, лекторіїв, музики та арту. Наслідки та інший бік катастрофи.

Відвідувачі дізнаються та долучаться до геокешінгу (сталкерська маршрутизація з застосуванням супутникових навігаційних систем), урбексу (дослідження закинутих індустріальних об’єктів), фото, кінопоказів та виступів музичних гуртів.

Зокрема, свої проекти презентують художник NeSpoon, Poland, фотограф Тьєррі Ванхуйссе, Бельгія, геокешер Маріан Хекско, Чехія, урбанексплорер Влад Вознюк, Україна.

Хедлайнерами на музичній сцені будуть CINAMON (Польща), SIGNATURE (Словаччина) та MÁÁGA A ŽĎORP (Чехія)

Всі залучені кошти в рамках проведення фестивалю будуть передані самоселам  Чорнобильської Зони – людям, які не змогли покинути своїх домівок попри небезпеку та заборони.

Аварія на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року назавжди змінила життя сотень тисяч людей. У лічені дні Чорнобиль і Прип’ять перетворилися в міста-примари, а 30-кілометрова Зона відчуження стала своєрідним символом страшної помилки і є постійним нагадуванням про найбільшу техногенну аварію в історії людства.

chernobylingchernobyling