Троси для пішохідно-велосипедного мосту роблять у Німеччині

Читайте також

ДТЕК анонсував загальноміське відключення світла 20 листопада

У четвер, 20 листопада, увесь Київ на пів години залишиться без світла.

До Дня Гідності та Свободи для киян і гостей столиці проведуть безплатні екскурсії містом

Із нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначають у п’ятницю, 21 листопада, Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували 11 екскурсій столицею на безплатній основі.

Презентація Дослідження «Морок над Києвом»

Музей Голодомору запрошує на презентацію дослідження «Морок над Києвом», яке присвячене життю столиці України напередодні та в роки Голодомору

Новий сезон Лекторію в Музеї Ханенків

Музей Ханенків розпочинає новий сезон Лекторію, присвячений релігійному мистецтву, голландському живопису та графічній інтерпретації класичної літератури

“МУЗИКА ВІЛЬНОГО ДУХУ” у Національній філармонії України

Національна філармонія України запрошує на вечір, присвячений творчості сучасної польської композиторки Александри Брейзи

Поділитися

Мер Києва Віталій Кличко відвідав у німецькому місті Гельзенкірхен завод компанії Bridon-Bekaert – відомого у світі підприємства, що виробляє всі види промислових сталевих тросів. Сьогодні на заводі закінчують виготовляти на замовлення Києва ванти (троси) для пішохідно-велосипедного мосту, що зводять у столиці України.

Кличко і троси

«Я подивився, як триває робота над тросами, які нам необхідні для нового пішохідного мосту, та провів переговори з керівництвом німецької компанії щодо нашої подальшої співпраці. Вже наступного тижня ванти будуть готові і їх відправлять до Києва», – зазначив Віталій Кличко.

Також веде переговори про виготовлення на заводі в Німеччині вантів підрядник, що будує Подільсько-Воскресенський мостовий перехід у Києві.

«Для нас важлива співпраця і довіра таких всесвітньовідомих компаній до Києва як до надійного партнера. Щоб на об’єктах, які будуємо, ми застосовували найкращі технології, найякісніше обладнання», – сказав мер столиці.

Компанія Bridon-Bekaert має сьогодні 16 виробничих підприємств у різних містах світу. І є одним з найпотужніших виробників всіх видів промислових сталевих тросів – для нафтової та газової промисловості, для будівництва об’єктів інфраструктури.

Німецький завод Bridon-Bekaert раніше виробляв і конструкції для НСК «Олімпійський» у Києві, який реконструювали перед Євро-2012.