Анонс! Ексклюзивне інтерв’ю!!!

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У неділю, 14 квітня, на вас чекає ексклюзивне інтерв’ю з “головною співочою красунею країни”, яка підкорила подіуми в Парижі та Мілані, учасницею масштабного світового конкурсу Mrs Grand Queen Universe 2023, що проходив у Дубаї, де вона отримала одразу два призи. Ця українська співачка, яка майстерно поєднує роботу в сучасній поп-музиці з моделінгом, соціальною та благодійною діяльністю, стверджує, що “Бути красивою легко – якщо не лінуватися”.