Щорічний міський конкурс для обдарованих дітей запровадили у столиці

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

За таке рішення проголосували сьогодні, 11 квітня, на пленарному засіданні III сесії Київської міської ради IX скликання 81 депутат.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, міський У столиці запровадили для додаткової підтримки та мотивації талановитих дітей, їх заохочення до нових досягнень.

“Навіть у ці складні часи ми знаходимо можливості та механізми заохочення талановитих дітей – учнів закладів початкової мистецької освіти. Сподіваюсь, це надасть дітям додаткову мотивацію та бажання залишатись і будувати свою кар’єру в Україні. Міський конкурс “Мистецькі Горизонти” щорічно визначатиме лауреатів за чотирма напрямами. До журі входитимуть видатні діячі в галузі культури та мистецтва, члени громадських організацій у сфері культури, депутати Київради, представники закладів вищої мистецької освіти, Департаменту культури КМДА, медіа та шоубізнесу”, – розповіла Вікторія Муха.

Щорічний міський конкурс “Мистецькі Горизонти” започаткований для підтримки, підвищення рівня майстерності та заохочення талановитих дітей – учнів закладів початкової мистецької освіти міста за такими напрямами:

“Музичне мистецтво” (інструментальне, вокальне);
“Сценічне мистецтво” (театральне, циркове, фольклорне);
“Образотворче мистецтво” (декоративно-ужиткове, живопис, рисунок, композиція);
“Хореографічне мистецтво” (народно‑сценічний, бальний/сучасний, класичний танець).

Конкурс проходитиме у три тури – шкільний, районний і міський. Лауреати отримають дипломи та грошові винагороди.