Ану рятуємо дерева!

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Вже давно у столиці усі квитанції за комунальні послуги існують в електронному вигляді, тож отримувати паперові повідомлення немає необхідності.

У Центрі комунального сервісу розповіли, як споживачам відмовитися від отримання паперового рахунку-повідомлення за житлово-комунальні послуги. Зробити це можна за декількома адресами одразу.

Як це зробити:

– в особистому кабінеті споживача перейдіть до об’єкта, за яким потрібно відмовитись від паперового рахунку-повідомлення;

– також така дія можлива у розділі «налаштування повідомлень».

При відмові на електронну пошту, зазначену при реєстрації в особистому кабінеті, має надійти підтвердження адреси, за якою скасовується надсилання паперового рахунку.

Читайте також: Вже можна передавати показання квартирних лічильників: киян просять не зволікати

Комунальники зазначають, що електронний варіант оновлюватиметься в особистому кабінеті щомісяця до 9 числа.

Відмітимо, що електронну версію можна завантажити на комп’ютер або телефон і, за потреби, роздрукувати.

Нагадаємо, електронний рахунок для оплати житлово-комунальних послуг має таку ж юридичну силу, як і паперовий.