الحفريات مستمرة في ساحة بوستوفا

اقرأ أيضا

10 وصفات لمعجنات عيد الفصح الرئيسية

عيد الفصح هو أهم حدث في السنة بالنسبة للمسيحيين الأرثوذكس، وهو أيضًا أهم عطلة في تقويمهم.

وفي كييف يطالبون بالحد من مدة بقاء الجنود في الحرب

وفي الميدان في كييف، نظم أقارب الجنود اعتصامًا لدعم الاعتماد الفوري للقانون المتعلق بشروط الخدمة العسكرية.

أعلن كليتشكو عن المرحلة النهائية من العمل على جسر الموجة في أوبولون

أعلن عمدة كييف فيتالي كليتشكو عن الانتهاء من العمل في جسر Obolon Wave وتحويل جزيرة Obolon إلى منطقة ترفيهية جديدة بها جسر للمشاة ومواقف للسيارات وملاعب رياضية.

الكستناء تتفتح في كييف. جاء ذلك من خلال الخدمة الصحفية للKMDA

كما نشرت الخدمة الصحفية لإدارة ولاية مدينة كييف الصور. 

لقد وصل مرض رهيب إلى أوكرانيا بالفعل

حمى الضنك، والمعروفة أيضًا باسم "مرض كسر العظام"، هي عدوى فيروسية تنتقل عن طريق لدغات البعوض. غالبًا ما توجد في المناطق ذات المناخ الاستوائي وشبه الاستوائي.

للمشاركه

Розкопки та дослідження археологічних знахідок на Поштовій площі продовжуються. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко за підсумками виїзної наради з археологами, реставраторами та представниками забудовника на місце розкопок.

«Нам важко говорити про строки завершення археологічних робіт, оскільки майже щодня археологи знаходять нові артефакти та елементи споруд Стародавнього Києва. Наразі триває перший етап досліджень, і після його завершення та встановлення спеціальної бетонної плити розпочнеться «друга черга» розкопок нижнього шару», – сказала вона.

При цьому всі знахідки будуть збережені, а частини оборонних і побутових споруд із дерева – законсервовані. На сьогодні вже обраний найоптимальніший варіант консервації: після стабілізації стану артефакту його обробляють спеціальним хімічним розчином за певної температури.

Водночас, як підкреслила Ганна Старостенко, лише після закінчення всіх археологічних робіт може бути чітко визначена остаточна концепція музеєфікації та створено музей, щоб зберегти всі знайдені артефакти для наступних поколінь. Адже завдання міста – перетворити Поштову площу на ще одне знакове місце столиці, поряд з такими видатними київськими пам’ятками як Золоті ворота, Софія Київська та Михайлівський собор.

«Щоб забезпечити фінансування цих робіт із міського бюджету цього року було виділено 20 млн грн: 11 мільйонів на створення підземного музею та консервацію всіх артефактів, які були тут знайдені, ще 9 мільйонів – на відновлення Поштового будиночку, де буде знаходитися музейна експозиція «Від Магдебургу до Майдану» про історію та принципи самоврядування в Києві», – додала вона.