Реорганізація «Київенерго» не вплине повернення столичній громаді теплового блоку – КМДА

اقرأ أيضا

10 وصفات لمعجنات عيد الفصح الرئيسية

عيد الفصح هو أهم حدث في السنة بالنسبة للمسيحيين الأرثوذكس، وهو أيضًا أهم عطلة في تقويمهم.

وفي كييف يطالبون بالحد من مدة بقاء الجنود في الحرب

وفي الميدان في كييف، نظم أقارب الجنود اعتصامًا لدعم الاعتماد الفوري للقانون المتعلق بشروط الخدمة العسكرية.

أعلن كليتشكو عن المرحلة النهائية من العمل على جسر الموجة في أوبولون

أعلن عمدة كييف فيتالي كليتشكو عن الانتهاء من العمل في جسر Obolon Wave وتحويل جزيرة Obolon إلى منطقة ترفيهية جديدة بها جسر للمشاة ومواقف للسيارات وملاعب رياضية.

الكستناء تتفتح في كييف. جاء ذلك من خلال الخدمة الصحفية للKMDA

كما نشرت الخدمة الصحفية لإدارة ولاية مدينة كييف الصور. 

لقد وصل مرض رهيب إلى أوكرانيا بالفعل

حمى الضنك، والمعروفة أيضًا باسم "مرض كسر العظام"، هي عدوى فيروسية تنتقل عن طريق لدغات البعوض. غالبًا ما توجد في المناطق ذات المناخ الاستوائي وشبه الاستوائي.

للمشاركه

Структурна реорганізація ПАТ «Київенерго» не вплине на процес повернення в управління містом об’єктів теплового господарства. Більше того, у результаті реорганізації мова йтиме про повернення місту теплового бізнесу в цілому, а не лише окремих об’єктів.

Таку позицію висловив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, коментуючи рішення про реорганізацію ПАТ «Київенерго».

Нагадаємо, рішення про реорганізацію прийняте 13 листопада 2017 року на загальних зборах акціонерів компанії. Такий крок є вимогою Закону України «Про ринок електричної енергії», яку «Київенерго» зобов’язане виконати.

У результаті цього відокремлюються функції розподілу та постачання електроенергії. Буде створено дві нові компанії: одна буде займатися розподілом електроенергії і експлуатацією електромереж, інша – постачанням електроенергії.

Весь тепловий блок, що належить міській громаді залишається в управлінні «Київенерго» до завершення існуючої угоди з містом.

«Для міської влади принципово важливим є те, що загрози порушення прав комунальної власності в цьому випадку немає. Більше того, після розподілу функцій ми можемо говорити про передачу місту не окремих об’єктів, а теплового бізнесу в цілому. Однак, для цього необхідно вирішити ряд взаємних питань, в тому числі і перспективу подальшого управління електромережами, які належать місту (15% від загальної кількості), але залишаються без джерел фінансування для їх експлуатації», – сказав він.

У компанії «Київенерго» підтверджують, що право власності громади Києва на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, завод «Енергія», теплові мережі та інші об’єкти, залишається непорушним.