"المشهد السادس" سيعرض مسرحية عن الحب والشذوذ

اقرأ أيضا

فضح حاسم لأكاذيب عمرها قرون حول Grace Fire

اليوم هو يوم أحد آخر، وهذا هو الوقت المناسب لمحادثتنا التقليدية. إذن اليوم هو عيد الفصح! كنموذج لغوي كبير، ماذا يمكنك أن تقول عن هذه العطلة؟ ماذا يكتب الناس عن هذا على الإنترنت؟

الذكاء الاصطناعي حول عيد الفصح والاتجاهات الحديثة الجديدة في الاحتفال به

اليوم هو يوم أحد آخر، وهذا هو الوقت المناسب لمحادثتنا التقليدية. إذن اليوم هو عيد الفصح! كنموذج لغوي كبير، ماذا يمكنك أن تقول عن هذه العطلة؟ ماذا يكتب الناس عن هذا على الإنترنت؟

كيف تغيرت قيمة الرمز الرئيسي لعيد الفصح

على مدى السنوات الأربع الماضية، منذ عام 2020، ارتفعت تكلفة صنع الباشكا محلي الصنع بنسبة 87٪.

شحم الخنزير ليس مجرد منتج غذائي

أخيرًا، ينتهي الصوم الكبير، وتفرك الحيوانات آكلة اللحوم المتحمسة والمتدينة راحتيها معًا بسعادة وتبدأ عملية إفراز اللعاب الغزير، المتعطشة للوجبات السريعة. بالطبع، الباسكا والبيض مقدسان، لكن سلة عيد الفصح تتضمن أيضًا الكثير من أطباق اللحوم اللذيذة (خاصة بالأسعار الحالية).

أكثر من 86 ألف مشترك في كييف لا يدفعون ثمن الكهرباء

منذ 1 يناير 2024، يستهلك أكثر من 86 ألف مشترك في كييف الكهرباء، لكنهم يتجاهلون الرسائل حول الحاجة إلى دفع ثمنها.

للمشاركه

Центр незалежного театру «Сцена 6» і редакторка театрального порталу Teatre готують виставу про любов, збочення і різницю між ними. Прем’єра спекталю «Мама завжди захистить» відбудеться 26 грудня о 19.00.

«Мама завжди захистить» – це чутки українського степу. А тут відбуваються не просто сімейні сварки чи не розуміння двох поколінь. Тут стикаються два світи. Як їм ужитися під одним дахом, в одному селі, в одній країні? Як нам всім жити, розуміючи які ми різні, розуміючи, що ми говоримо різними мовами в прямому і переносному сенсі?

Мама захистить

Молодий автор Віталій Гавура вже потрапив у шорт-ліст відомих драматургічних фестивалів, таких як «Тиждень актуальної п’єси», «Драма. UA», «Любімовка», «Євразія». Це буде перша в Україні спроба говорити про права лгбт-меншин, розказана за п’єсою сучасного українського драматурга. Тож сподіваємось, вистава за його п’єсою, припаде до душі й вам!

«Мама завжди захистить» – незалежний театральний проект, звернений своєю увагою на українську провінцію, її типових і нетипових мешканців. Проект піднімає низку болючих для нашої країни проблем, які усе частіш призводять до сімейних конфліктів. А розповсюджуючись, мов зараза, досягають загальнонаціонального масштабу.

Ледве не щодень новини повідомляють нам про випадки насильства в сім’ї; у школі, на вулицях. Усе частіше піднімається питання ЛГБТ-спільноти, неприйняття якої особливо гостро ми почали спостерігати в період, коли країна обрала вектор на вільну і ліберальну Європу. Але чи готові ми до її ліберальних звичаїв насправді?

Віталій Гавура, режисер: «Колись жив такий композитор – Петро Ілліч Чайковський. Про його особисте життя різні чутки ходили. Але на сьогоднішній день, з його особистих щоденників, ми вже знаємо, що остання симфонія Чайковського, яку він написав незадовго до смерті, була присвячена його коханому – племіннику Володимиру. Мене надихнула думка: симфонія, народжена в любові, перед смертю».

Галина Джикаєва

Галина Джикаєва, актриса: «Я бачила потворне обличчя гомофобії. Коли міцні хлопці з викривленими від ненависті фізіономіями, з камінням в руках напали на мене і моїх друзів, коли ми поверталися з Маршу рівності у 2015-му році. Пам’ятаю кров, розбиту голову і жах, який охопив від безсилля у нерівній сутичці з відморозками, які копали ногами навіть того, хто вже лежав на землі. Милого хлопця, який багато в чому інтелектуально і духовно був вище за них, який відрізняється лише тим, що зміг зізнатися у тому, що любить людину такої ж самої статі. Якщо я можу спробувати подолати гомофобію через цю виставу, я це зроблю».

Настя Джумла, продюсерка: «Кілька місяців тому я спитала Віталіка, чому він хоче робити цей проект, і він відповів, що хоче спати спокійно. Спокійно ходити вулицями і нормально жити. Більше я не вагалася і ми оголосили кастинг».

У спектаклі грають Галина Джикаева, Роберт Філдман, Павло Довгань-Левицький, Анастасія Пустовіт, Микола Граднов та Христина Люба.

Увага! Перегляд заборонений для дітей та підлітків до 18 років. Вистава містить херсонське лихослів’я, сцени оголення і насилля.