Балерина зібрала понад мільйон доларів

Читайте також

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

У Києві вночі якійсь йолопи (дурбаси, бейдулі, баймуди) запустили салют

Уніч проти четверга, 23 травня, мешканці Дарницького району Києва прокинулися від гучних звуків, схожих на вибухи чи автоматну чергу.

Поділитися

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

Ці кошти відправлять ГУР. Що цікаво, це вже друга подібна ініціатива, у якій бере участь прима-балерина. Минулого разу вдалося придбати два гелікоптери екстреної медичної евакуації для рятувальних завдань Міноборони.

Фонд Defence Development Fund та KSE Foundation спільно організували захід Power of Art. Donate to Eliminate у Національній опері України 17 квітня. Кошти, отримані від продажу квитків, будуть спрямовані до фонду DefDev, який, своєю чергою, відправить їх для підтримки місій Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

На сцені Національної опери виступили Катерина Ханюкова, Франческо Габріеле Фрола та Ерік Вулхаус, які продемонстрували сучасну хореографію на неокласичні твори відомих британських та американських хореографів. Крім того, глядачам представили постановку “Друге дихання” Рассела Маліфанта, яка була спеціально адаптована для українців.