Банда шахраїв здавала фіктивні квартири у Києві

Банда шахраїв діяла у столиці, розміщуючи фальшиві оголошення про здачу в оренду житла. Про це повідомляє на своїх сторінці у Facebook журналіст Юрій Бутусов.

“Умови дуже вигідні – і багато людей знаходили в інтернеті оголошення і зверталися – з ними укладали фіктивні договори, брали гроші і по суті грабували. Шахрайство, жертвами якого ставали дуже довірливі люди”, – пише журналіст.

Але коли злочинці вирішили обдурити ветерана-добровольця, учасника АТО, то тут їм настав, як то кажуть, грець. Він звернувся в поліцію і всю ніч давав свідчення як потерпілий. Після цього правоохоронці затримали банду.

“На перших двох фото – Шаповалов Артем Васильович 08.10.1991 року народження. Це “директор” банди. З Сумської області. Другий – Антонов Михайло Васильович 25.10.1998 року народження. З Сумської області. Третій (в кепці), “на шухері стояв” —– Панченко Ігор Юрійович 31.03.1991 року народження. З Одеської області. Якщо вам що-небудь відомо про незаконну діяльність цих злочинців, якщо вони завдали вам шкоди – дзвоніть, не полінуйтеся, шахраї повинні отримати найжорсткіший вирок”, – звертається Юрій Бутусов.

Якщо ці злодії і шахраї обікрали вас, завдали вам шкоди, зверніться до слідчих Подільського управління поліції міста Києва – телефон для контактів 044 425 2435.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне