Банки в Україні активно закривають відділення

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Українські банки з початку 2024 року скоротили мережу своїх відділень. Філій фінустанов за перші три місяці року стало на 30 менше, найбільше закрив “Креді Агріколь”. А з початку повномасштабної війни банківська мережа “схудла” вже на чверть.

Про це свідчать дані Національного банку України (НБУ). “Тренд на скорочення банківської мережі триває. З початку війни закрилася близько чверті всіх відділень”, – додав голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев (“Слуга народу”).

За його словами, банки закривають з різних причин. Але ці причини можна поділити на три групи:

війна (втрата контролю за частиною українських регіонів та питання безпеки);
виведення банків із ринку;
технології та оптимізація бізнес-процесів (розвиток фінтеху, необанків, інтернет-банкінгу, віддаленої верифікації, впровадження технологій на основі штучного інтелекту тощо).

Так, станом на 1 квітня 2024 року в Україні налічувалося 5108 банківських відділень. З них 45% припадає на два державні банки – ПриватБанк (1127 відділень) та Ощадбанк (1181).