“Білівмі” і все буде зашибісь!

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

В Україні презентували пісню “Believe me!” (“Повір!”) для підтримки ментального здоров’я підлітків і молоді. Це спільний проєкт ЮНІСЕФ, співачки Jerry Heil та психологині Світлани Ройз.

Пісня-афірмація, створена в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя “Ти як?”. Вона, на думку авторів, допоможе молоді налаштуватися на самопідтримку, відчути спроможність вплинути на свій стан і зберегти віру у власні сили.

Як відомо, за результатами опитування ЮНІСЕФ через U-Report Україна, загальний емоційний стан 69% молодих людей віком від 14 до 34 років після повномасштабного вторгнення погіршився. 73% молодих людей потребують емоційної чи психологічної підтримки. Трек “Believe me!” — простий інструмент на основі афірмацій, який допоможе змінити фокус уваги та налаштуватися на більш позитивний лад.

“Сьогодні нам всім важливо робити речі, що додають стабільності та роблять нас стійкішими. Вчасно лягати спати, робити зарядку, слухати музику або ж просто казати собі “у мене все вийде”, коли здається, що “справи йдуть криво””, — зазначила виконавиця пісні Jerry Heil.

Деякі дослідження доводять: афірмації знижують рівень кортизолу в організмі. А повторення позитивних тверджень залучає зони мозку, що відповідають за оцінку та сприйняття себе. У такий спосіб можна навчити мозок фокусуватися на ситуації та собі в ній, а не лише на негативних сценаріях. Це допомагає знайти вихід із ситуації.

Афірмації допомагають позбутися нав’язливих думок і налаштуватися на позитив, каже дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз.

“Звичайно, слова залишаються тільки словами, якщо ми їх не підкріплюємо діями, адже зміни в нашому житті відбуваються, коли ми діємо. Позитивні твердження ж допомагають створити фон, можливий стимул для наших дій”, — наголосила Світлана.

Але все ж пам’ятайте! Будь-які мотиватори не можуть замінити кваліфіковану підтримку чи допомогу спеціаліста.

Прослухати пісню можна в Instagram і TikTok.