Тривога як заробіток. Це якийсь кошмарний кошмар!

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

У столиці під час повітряних тривог громадський комунальний транспорт не працює. Міська влада вперто не зважає на петиції киян та заклики обурених пасажирів скасувати цю заборону, яка тільки завдає шкоди людям.

Водночас приватні маршрутки працюють навіть тоді, коли є загроза ворожого ракетного нападу. Тож поки власники фірм-перевізників збагачуються, комунальний транспорт, зрештою і міський бюджет втрачають мільярди гривень.

«Кожна година простою комунального транспорту – це майже 8 мільйонів гривень. Тобто це фактично недоотримана економічна вигода. Починаючи з серпня 2022 року, через рішення Ради оборони Києва про зупинку транспорту, міський бюджет зазнав втрат на суму більше 2,5 мільярда гривень. Це величезні цифри, які ніхто не рахує, на жаль», – говорить співзасновник ГО «Пасажири Києва» Олександр Гречко.

Він назвав дані від громадської організації станом на 2023 рік, коли активісти порахували завдані столиці збитки з моменту ухвалення рішення про заборону для комунальних перевізників. Однак сьогодні ситуація ще більш кричуща. Якщо тривалість тривог у Києві на момент квітня 2023 року становила понад 1100 годин, то економічні втрати перевищують 9,7 мільярда гривень.

Просто якийсь кошмарний кошмар, навіть зашквар, чи не так?