Більшість Київради проти врегулювання процедури імпічменту президенту

Провладна більшість Київради не проголосувала за включення до порядку денного засідання Київради проекту рішення про імпічмент президенту України, підготовлене фракцією «Батьківщина».

За включення питання до порядку денного проголосувало всього 36 депутатів Київради. Про це повідомив ініціатор проекту рішення, голова фракції «ВО «Батьківщина» у Київраді Володимир Бондаренко.

«Фракції «Солідарність» та «Єдність» не просто не брали участі в голосуванні за це питання, вони голосували проти. Тепер очевидно, хто хоче вислужитися перед нинішнім Президентом України і Банковою», – заявив Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко виключив з порядку денного засідання Київради 21 листопада проект рішення, ініційований фракцією «Батьківщина» у Київраді «Про звернення Київради до Верховної Ради України щодо правового врегулювання процедури усунення Президента України з поста в порядку імпічменту». На Президії включення до порядку денного цього питання підтримали шість з дев’яти її членів, серед них представники фракцій «Свобода», «Самопоміч» та «Єдність».

Довідка: Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертями від її конституційного складу. Розгляду цього питання має передувати отриманням висновку Верховного Суду України про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину.

Раніше передбачалося, що такий висновок мав бути наданий спеціальною тимчасовою слідчою комісією ВРУ після розслідування. Комісія мала бути утворена з народних депутатів України, спеціального прокурора і спеціальних слідчих, завданням якого було проведення розслідування обставин щодо вчинення Президентом України державної зради або іншого злочину.

3 відповіді до “Більшість Київради проти врегулювання процедури імпічменту президенту”

  1. Урфин :

    Обосрались чепушилы!!!

  2. Алевтина Иванова :

    Страшно? А воровать не страшно?

  3. Владимир :

    Я думаю,что такую Киевраду надо распустить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне