«Біжи або помри»: як мінімізувати ризики у підставній ДТП

Опубліковано: 22/02/2017 12:54
Автор: admin
Рубрика: Статті

Останнім часом серед дітей набирає популярність так звана гра «Біжи або помри», в якій підлітки намагаються перебігти дорогу перед самим носом автівок, в той час як їхні «друзі» знімають весь процес на смартфони.

Головна небезпека такої «гри» – це те, що в разі невдалого «забігу» водій практично не має шансів встигнути зупинитися перед дитиною і ризикує завдати їй серйозні травми, аж до летального наслідку.

Якщо помітили на тротуарі групу школярів, які проводять зйомку рухомих автомобілів – чекайте неприємностей. У такій ситуації краще заздалегідь прибрати ногу з педалі газу і бути готовим гальмувати перед дитиною, що вискочила на дорогу.

Попадання в таку пригоду може привести не тільки до психологічних, але і юридичних наслідків, тому вкрай важливо мати «електронного адвоката» у вигляді якісного відеореєстратора, який «задокументує» всі події, що передували ДТП.

При цьому потрібно не забувати, що пристрій має бути сертифіковане організацією УкрСепро – таким чином водій може бути впевнений у дотриманні всіх законних норм зйомки і в разі надзвичайної події мати вагому перевагу в суді.

У відеореєстратора повинен бути G-сенсор – датчик удару, який дозволяє записувати аварійні відеоролики, які захищені від циклічної перезапису. Крім цього, сам циклічна запис в відеореєстраторі повинен здійснюватися в двох режимах – окремо звичайні відеоролики (на які виділено 70% карти пам’яті) і окремо відеоролики, записаний по G-сенсору (30% карти пам’яті).

При цьому, якщо водій натисне спеціальну кнопку на пристрої в момент запису відеоролика, він буде захищений від видалення та залишиться на карті пам’яті до тих пір, поки водій не зітре його вручну.

Відеозапис, яку здійснює реєстратор, повинен бути якісним і високодеталізованим у будь-який час доби. Тому при виборі потрібно звертати увагу не тільки на роздільну здатність запису, але і на якісну оптику пристрою – шестишарові скляні лінзи, велику апертуру об’єктива, якісний сенсор не менше 1/3 дюйма.

Найголовніше в будь-якій складній ситуації на дорогах – не втрачати витримки, щоб не посилити проблему і підстрахуватися якісним записом попередніх подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне