“Богема” завершила театральний сезон у Музичному театрі – ФОТО

Читайте також

Ціни на фрукти й овочі ймовірно зростуть

Експерти попереджають, що в Україні може зрости вартість ягід та фруктів через нестачу робочої сили, спричинену мобілізацією.

Які продукти здорожчають, як не крути

Ціни на продукти в Україні знову зростуть. Зокрема, вже зовсім скоро більше доведеться платити за хліб.

До 160 гривень за кіло

Ціни на продукти харчування в Україні змінилися у середині липня. Деякі з них дешевші, але деякі продовжують подорожчати. Це впливає на бюджет покупців.

Улітку різких стрибків цін на продовольство не очікується

У літній період різких стрибків цін на продовольство не передбачається, заявив виконувач обов’язків міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький в ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє Укрінформ.

Ціни на картоплю в Україні продовжують різко падати

Ринок картоплі в Україні демонструє типову сезонну динаміку, характерну для періоду збору нового врожаю.

Поділитися

Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва (Музичний театр) завершив театральний сезон на гучній ноті, презентувавши публіці прем’єру опери Дж.Пуччіні “Богема”, у якій сяяла незрівнянна Дар’я Литовченко та інші актори театру.

Богема (італ. La Bohème) — опера в чотирьох діях Джакомо Пуччіні на лібрето Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакоза за твором Анрі Мюрже «Сцени з життя богеми». Вперше опера була представлена 1 лютого 1896 року в Туринському театрі Regio, під орудою Артуро Тосканіні.

У КМАТОБ опера йшла з одним антрактом, тобто по два акти були об’єднані між собою. Ще цікаво, що оркестр розміщувався не в ямі, а на сцені беспосередньо за акторами за напівпрозорою майже невловимою шторою, що додало постановці певного шарму.

Диригент-постановник – лауреат Міжнародного конкурсу Сергій Голубничий, режисер-постановник – Віталій Пальчиков, художник-постановник – заслужений художник України Людмила Нагорна, хормейстер-постановник – Анжела Масленнікова.

Дар’я Литовченко не тільки чудово виконала партію Мімі, а ще й переконливо створила образ дівчини, яка кохає і в той же час знаходиться на порозі смерті. Врешті-решт спектакль закінчується на трагічній ноті, коли Рудольф, якого чудово грає Дмитро Фощанка, розуміє, що його кохана розпрощалася із цим світом, і кричить від розпачу. А його друзі проводжають Мімі у останню путь.

Інші партії чудово виконали: Мюзетта – Наталя Пелих, Марсель – Сергій Макієнко, Шонар – Олексій Жмуденко, Бенуа – Роман Смоляр, Коллен – Олександр Харламов, Альціндор – В’ячеслав Стрелков.

Публіка довго не хотіла відпускати улюбленців зі сцени і таки завалила їх квітами. Тепер чекаємо до відкриття нового сезону у вересні, а “Богему” можна буде побачити 29 вересня. Квитки замовити можна вже сьогодні.