Борг Києва за електроенергію зріс до 1 мільярда

Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ПАТ «Київенерго» на 1 листопада 2017 р. становить 984,2 млн грн. Про це інформує вказана компанія.

Основними боржниками лишаються підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності та населення. Так, підприємства житлокомунгоспу, в т. ч. підприємства життєзабезпечення міста, заборгували за електроенергію 379,9 млн грн. Борг найбільшого боржника ПАТ «АК «Київводоканал» становить 181,3 млн грн.

борг за електроенергію

Борг населення Києва за спожиту електричну енергію перед «Київенерго» на 1 листопада 2017 р. сягнув 388,9 млн грн. Найбільшими боржниками є споживачі Дарницького, Святошинського та Деснянського районів – 55,3 млн грн, 44,4 млн грн та 43,5 млн грн відповідно.

борг за електроенергію

Заборгованість державного бюджету з компенсації пільг та субсидій за електропостачання – 182 млн грн, в тому числі 113 млн грн перед «Київенерго» та 69 млн грн перед «Київводоканалом».

«Київенерго» закликає державну владу врегулювати заборгованість з компенсації пільг та субсидій, а також просить своїх клієнтів своєчасно розраховуватися за спожиті послуги та не накопичувати борги за електроенергію. Адже від цього залежить здатність компанії забезпечити столицю необхідними обсягами електроенергії, а також своєчасність та оперативність реалізації ремонтних робіт у випадку аварійних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне