У Києві у ТРЦ Gulliver відкрили виставку “Час створювати своє: гранти для ветеранів та другого з подружжя”, на якій показали приклади успішних бізнесів, відкритих ветеранами, ветеранками та їхніми родинами.
Про це розповіли в уряді.
На виставці презентували 11 ветеранських бізнесів, які запустили чи масштабували за кошти грантів «Власна справа». Серед них – кав’ярні, спортзали, салони краси, школи тощо. Відвідувачі змогли ознайомитися, як ветерани чи їх подружжя проходять шлях від ідеї до реалізації задуманого.
Зокрема, на виставці були представлені: кав’ярня «Тихе місце», яка вже масштабувалася в мережу, логопедичний центр M.KIDS, на реалізацію якого власниця отримала два гранти від держави, дитячий садок Sadok Begood, який пережив релокейт і перезапуск в новому місті та інші проєкти грантерів.
«Грантова програма “Власна справа” реалізується вже 2 роки. За цей час 1159 ветеранів і ветеранок сумарно отримали понад 550 млн грн на створення чи масштабування бізнесу. Найбільш поширений грант – 500 тисяч грн. І що дуже важливо, – вони не лише втілюють власні бізнес-мрії, але також дають людям роботу і підтримують бюджет податками. За час дії програми ветеранки і ветерани створили понад 2 тисячі нових робочих місць. Тож ми щиро сподіваємось, що ветеранських бізнесів ставатиме все більше», – зазначила Юлія Свириденко, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки.
Також під час відкриття виставки «Час створювати своє: гранти для ветеранів та другого з подружжя» провели панельні дискусії з представниками українського бізнесу. Серед них – Нова пошта, Еко-лавка, Атлетіко, Franchise Group. Головний фокус – франшиза та масштабування. Підприємці розповіли ветеранам про власний досвід розвитку бізнесу та секрети франчайзингу. Це можливість для дійсних та майбутніх грантерів отримати нові знання та надихнутися новими ідеями, які можна реалізувати у власних проєктах.
Виставка «Час створювати своє: гранти для ветеранів та другого з подружжя» у ТРЦ Gulliver триватиме до 10 листопада. Вхід вільний.
Довідково:
«Власна справа» – грантова програма Міністерства економіки для створення чи розвитку ветеранського бізнесу. Податися на грантову програму можуть учасники бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий із подружжя. Прийом заяв здійснюється через портал Дія.