Чи планує Київ розвивати електротранспорт?

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

У Києві вже є близько 100 зарядних станцій для електромобілів, з яких 10 — швидкісні мультистандартні (supercharcher), що здатні зарядити батарею до 80% за 20 хвилин. Про це йдеться у статті Германа Богапова у газеті “Дзеркало тижня”.

Чи планує місто розвивати мережу зарядок, ми звернулися за коментарем до Володимира Бондаренка, керівника апарату КМДА.

“Поки що дуже мало інфраструктури. Треба розвивати зарядки для малолітражок для приватного користування. Це питання бізнесу – тих же автозаправок, так само як з’являлись газові заправки, мають з’являтись електричні. Що стосується комунального автотранспорту, то на сьогодні це буде дорожче для бюджету. Автобус має кращу маневреність і може проїхати там, де не проїде тролейбус”, – сказав Бондаренко.

Київ має розгалужену мережу тролейбусів, а нещодавно мерія придбала перші тролейбуси з автономним ходом. Чи планується нарощувати парк тролейбусів і замінювати ними автобуси?

“У ході пілотного проекту з гібридними тролейбусами будемо розуміти, як діяти далі, – каже Володимир Бондаренко. – Поки що це дуже цікаво, але проект.  Ми розуміємо, як це працює в інших країнах, в інших містах. Але Київ має свою специфіку. Наприклад, вулиця Олени Теліги. Трохи підмерзло – фура і тролейбус вгору не їдуть”.