Ціни на молоді овочі у Києві

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

В Україні різко змінилися ціни на деякі овочі у другому місяці літа.

Як передає “Хвиля”, про це свідчать дані порталу Мінфін.

Так, вартість молодих овочів у супермаркетах порівняно з минулим місяцем значно знизилася. Причому деякі з них подешевшали одразу на 30 гривень і більше.

Зокрема, молода картопля знизилася в ціні з 47,66 грн/кг до 20,17 грн/кг. При цьому звертайте увагу, що у різних супермаркетах вартість може відрізнятися.

Тим часом, молода цибуля подешевшала з 21,00 рн/кг до 14,39 грн/кг.

Молоду моркву ви можете придбати в середньому за 29,75 грн/кг замість 63,36 грн/кг.

Молода капуста стала на кілька копійок дорожчою – 11,83 грн/кг. Найдешевше вона продається в Новус – 8,79 грн/кг, а дорожче – МегаМаркет – 15,90 грн/кг.

У свою чергу, цінник на болгарський жовтий перець знизився з 190,68 грн/кг до 158,90 грн/кг.