Ціни на оренду квартир у Києві продовжують зростати

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Оренда квартир у Києві продовжує дорожчати – ціни стабільно ростуть останні кілька місяців, свідчить статистика ЛУН.

Найдорожче житло винаймають традиційно у Печерському та Шевченківському районах. Найдешевше – у Деснянському та Дніпровському районах.

Ціни на оренду у столиці, за даними компанії, стартують від 7 500 грн:

однокімнатні квартири – від 7,5 тисяч до 28 тисяч гривень;
двокімнатні – від 10 тисяч до 30 тисяч гривень;
трикімнатні – від 17 тисяч до 61 тисяч гривень.

Водночас реальна вартість оренди відрізняється від заявленої в оголошеннях, як і при купівлі квартири. Наприклад, однокімнатна квартира в середньому по місту коштує в оголошенні 15 000 грн, а реально здають за 13 950 грн.

Двокімнатні квартири в оголошеннях — 18 000 грн, тоді як в реальності — 16 500 грн.