Де зарядити гаджети в Києві

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Під час тривалих відключень світла всі, хто перебувають у Києві, можуть скористатися Пунктами Незламності. Про це повідомив Сергій Попко, начальник Київської міської військової адміністрації.

Наразі у столиці відкрито близько тисячі Пунктів Незламності. Навіть під час блекаутів там є джерела живлення для гаджетів, мобільний зв’язок та Інтернет. Знайти найближчий Пункт можна через застосунок “Дія“, на урядовому сайті “Незламність“, або через Telegram– і Viber-боти.

В інтерактивній мапі “Дії” можна дізнатись адресу, графік та умови роботи зручного Пункту, а також прокласти маршрут. Сервіс працює навіть без доступу в Інтернет — для цього треба завчасно завантажити карту вибраної області в “Дії”.

Щоб мати постійний доступ до мапи “Дії”, потрібно:

Авторизуватися в застосунку (можливий запит на повторне підтвердження користувача);
Унизу натиснути “Сервіси” → “Незламність”, або “Стрічка” → верхній банер “Незламність”;
Натиснути “Далі” у нижній частині екрану привітання;
Надати “Дії” одноразовий доступ до геолокації — програма розпізнає найближчий регіон;
Натиснути на жовтий рухомий рядок угорі;
Завантажити мапу — у рухомому рядкові має з’явитися напис, що карта міста чи області доступна офлайн.
Натиснувши кнопку “Фільтри”, можна відображати на мапі “Дії” конкретні Пункти Незламності. Крім статусу роботи й доступу для маломобільних людей, наявні й інші параметри — генератор, Інтернет, зв’язок, зарядка, вода, тепло та аптека.

Відфільтрувати можна й укриття — вони також відображаються на мапі. Є змога вибрати укриття, які відчинені цілодобово, під час тривоги, у робочі години або для працівників. Сортування для маломобільних людей також передбачено.

Нагадаємо, що з 16 травня “Укренерго” запроваджує планові відключення світла в усіх регіонах держави. Графіки погодинних відключень діятимуть з 00:00 та впродовж доби. За даними ДТЕК, у столиці будуть три черги обмеження світла.