Компанія Cisco допоможе Києву

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Столична влада підписала меморандум із компанією Cisco про розвиток проєктів у сферах цифрової освіти, кібербезпеки та розширення міських цифрових сервісів. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

У межах співпраці планується:

створити безпечний гібридний освітній простір для підтримки вчителів та учнів. Це дасть змогу проводити навчання в класі або дистанційно;
досліджувати інтелектуальні транспортні системи;
надавати інноваційні послуги та технології для ефективного та безпечного використання міських транспортних систем;
покращити цифрові послуги в районах;
посилити кібербезпеку інформаційних установ.
Програма Cisco Country Digital Acceleration об’єднає уряд, промисловість і науковців для побудови сталих, безпечних та інклюзивних спільнот.

За підтримки Cisco та її програми Country Digital Acceleration Київ стає містом майбутнього вже сьогодні. Ми готуємо нові, стійкі та інклюзивні послуги, щоб зробити повсякденне життя більш стійким до сучасних викликів, — зазначив заступник голови КМДА Петро Оленич.