День акваріуміста у Будинку природи

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

31 березня з 12:00 Київський міський Будинок природи запрошує киян та гостей міста на розважально-просвітницький захід до Всесвітнього дня акваріуміста
У програмі заходу:
🟢12:00 – 15:00 — акваскейпінг для відвідувачів (кожен бажаючий може спробувати створити власну акваріумну композицію у спеціальній пісочниці);
🔵13:00 – 14:00 — інтерактивна лекція «Лайфхаки, що полегшують життя акваріумісту» від популяризатора напрямку Юрія Хаустова;
🟡14:30 — екскурсія виставковим залом та годування акваріумних мешканців Будинку природи.
Впродовж дня всі бажаючі отримають консультації зі створення та утримання акваріумів і просто зможуть порелаксувати у виставковій залі.
🎁Учасники лекції отримають подарунки від провідних вітчизняних зоокомпаній за правильні відповіді у вікторині.
Проведіть цікавий день всією сім’єю разом з Будинком природи.
Вартість вхідного квитка:
• 30 грн — дитячий та для пільгових категорій
• 100 грн — дорослий
• військові — безкоштовно.
🕚Години роботи 31 березня: з 11:00 до 17:00
📍 Київський міський Будинок природи (вул. Рогнідинська, 3 (вхід з двору)