Дешевий хліб буде й надалі продаватися у Києві

Читайте також

Відключення світла в Україні 19 вересня

Згідно з інформацією від "Укренерго", четвер має пройти без обмежень споживання електрики.

Активісти перетворють звалище на київському Подолі на новий громадський простір

Активісти створюють на київському Подолі новий громадський простір — «дзен-парк», де мешканці можуть самостійно вирощувати садовину та городину.

Колишній готель «Санкт-Петербург» у центрі Києва відкриють під новою назвою

Колишній готель «Санкт-Петербург» на бульварі Шевченка невдовзі відкриють під новою назвою.

Киян і гостей столиці запрошують на 6 безоплатних прогулянок містом

Киян і гостей столиці запрошують на 6 безоплатних прогулянок містом, серед яких – екскурсії, адаптовані для людей із порушеннями слуху та зору.

Долар по 45 грн і соціалка без індексації

Данило Гетманцев розповів, що чекає на українців у 2025 році.

Поділитися

Столичні кіоски, у яких реалізують хліб масового вжитку, забезпечені хлібобулочною продукцією краще, ніж раніше. Про це під час інспекції одного з таких кіосків повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Втім, він зазначив, що питання не знімається з контролю, оскільки є одним із пріоритетних для міської влади.

хліб

«Ми отримуємо чимало скарг від містян про те, що хліба завозиться недостатньо, що він розкуповується буквально за кілька годин після завезення, – розповідає заступник голови КМДА. – Сьогодні ми побували в одному з цих кіосків, що розташований поблизу метро «Святошин». Хліб є у наявності, його, як розповіла продавчиня, достатньо. Свіжий хліб завозиться щодня, і купувати його за зниженою ціною можуть громадяни, що мають картку киянина. Для решти покупців діє звичайна роздрібна ціна».

За його словами, спеціалісти Департаменту промисловості та розвитку підприємництва щотижня проводить рейди у всіх районах столиці через скарги, рейди проводяться системно та без попередження.

«Ми будемо тримати це питання на контролі, оскільки воно стосується, передусім, соціально незахищених громадян. Інвестор має виконувати взяті на себе зобов’язання, щоб кияни та гості міста мали можливість купувати продукт першої необхідності за найнижчими у країні цінами», – підкреслив Дмитро Давтян.

Він зазначив, що інвестори звітують про виготовлення та доставку хліба, однак іноді цифри у їхніх звітах відрізняються від отриманих у спеціалістів профільного Департаменту.

«Часто виникають ситуації, коли вже у другій половині дня хліба недостатньо або взагалі немає. Тому наше завдання – зробити так, щоб він був постійно у наявності», – підсумував заступник голови КМДА.