Дізнайтеся свою групу крові у Всесвітній день донора!

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Про це ідеться у дописі ДонорUA.

Це чудова можливість більше дізнатися про донорство крові, адже наші волонтери будуть раді відповісти на всі ваші питання. Після того, як ви дізнаєтеся свою групу крові, ми вас зареєструємо у системі donor.ua і ви зможете відгукнутися на сповіщення, коли саме ваша кров буде потрібна.

Групи крові визначають методом EldonCard — процедура займає всього кілька хвилин.

Будемо раді вас бачити 14 червня з 12 до 18 у ТРЦ Gulliver 🤗