Для постійних пасажирів вартість проїзду у метро збільшиться на 1,3 грн

Читайте також

Посилення заходів безпеки в Києві

Влада Києва ухвалила рішення про посилення заходів безпеки у столиці. Про це в коментарі "Київ24" повідомив заступник директора з оборонних питань у Департаменті муніципальної безпеки КМДА Михайло Щербина і пояснив, з чим пов'язане таке рішення.

Найкращих театральних діячів столиці відзначили премією «Київська пектораль – 2023»

У столиці найкращих митців сцени традиційно відзначили найпрестижнішою театральною премією «Київська пектораль».

Кличко вручив мерикіні Парижа відзнаку «За сприяння обороні Києва»

Від початку повномасштабної війни мерикіня Парижа Анн Ідальго вже вчетверте відвідує Київ. У четвер, 28 березня, Кличко зустрівся з французькою делегацією у столичній мерії. Через оголошення повітряної тривоги сторонам довелося продовжувати спілкування у підвалі-укритті КМДА.

У Києві почали вимикати опалення

Починаючи відсьогодні, 28 березня, у Києві почали вимикати опалення. Про це в ефірі телеканала "КИЇВ 24" повідомив секретар Київської міської ради, заступник мера Володимир Бондаренко.

Кияни “тащаться” від “Конотопської відьми” “франківців”

Сьогодні, 28 березня, відкрили продаж квитків у Театрі Франка на феєричну виставу режисера Івана Уривського "Конотопська відьма". Щоб отримати бажаний квиток, кияни почали збиратися ще за три години до початку продажів квитків.

Поділитися

Для постійних пасажирів, які купують проїзні квитки, вартість проїзду у метро з 14 липня збільшиться на 1,3 грн. Про це заявив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

«Для постійних пасажирів вартість поїздки у метро підвищиться на 1 гривню 30 копійок у проїзних та на 1 гривню 50 копійок при поповненні картки метро на 50 поїздок, відносно сьогоднішньої вартості у 5 гривень. Усі пільги для соціально вразливих категорій населення, а таких у метрополітені 23, – збережено», – сказав Віктор Брагінський.

Він додав, що отримані від зміни тарифу кошти будуть спрямовані на два основних напрямки: оплата енергоресурсів, що здорожчали, та наближення заробітної плати на підприємстві до середніх показників у столиці.

«Нам потрібно втримати висококваліфікованих працівників, які сьогодні масово їдуть на найпростішу роботу в Європу, де отримують 1000 євро щомісяця, або йдуть у приватні компанії. Маємо близько 300 вакансій, серед яких машиністи, електрики та слюсарі з ремонту ескалаторів. Тобто фахівці, від яких залежить належна робота метрополітену», – сказав керівник підземки.

Нагадаємо, що київський метрополітен – підприємство критичної інфраструктури. Щодня його послугами користуються 1,5 млн пасажирів.

spot_img