Для школярів у Києві з 1 липня до 31 серпня проїзд у громадському транспорті буде платним

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

У Києві з 1 липня до 31 серпня проїзд для школярів у громадському транспорті буде платним. На період канікул за проїзними знижка становитиме 75%, повідомляться в телеграм-каналі КМДА.

У Києві з липня вводять платний проїзд для школярів: як сплатити
без обмеження поїздок на місяць — 325 грн;
без обмеження поїздок на другу половину місяця — 162,50 грн;
проїзний на місяць на 46 поїздок — 72,50 грн;
проїзний на місяць на 62 поїздки — 97,50 грн;
проїзний на місяць на 92 поїздки — 143,75 грн;

Придбати проїзний квиток зі знижкою можна: через застосунок “Київ Цифровий”; термінал самообслуговування. Поповнити учнівський також можна в касах КП “Київський метрополітен” (“Видубичі 1”, “Почайна 1”, “Вокзальна”), в додатку EasyPay та на сайті КП “ГІОЦ”.

На учнівський квиток, окрім того, можна придбати одноразові поїздки, однак у такому разі “учнівська” знижка не застосовується.

Із 1 липня до 31 серпня за проїзд у міському громадському транспорті на загальних підставах мають платити й курсанти вищих військових навчальних закладів міста.