Відключення на Київщині 26 червня будуть найбільшими вечором, ніж удень

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

У середу, 26 червня, графіки відключення світла будуть застосовувати протягом усієї доби, йдеться у повідомленні пресслужби «Укренерго».

«Завтра, 26 червня, обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 00:00 до 24:00», – кажуть енергетики.

Там уточнили, що обмеження будуть «жорсткішими» у період з 17:00 до 23:00.

При цьому в «Укренерго» запевнили, що електропостачання об’єктів критичної інфраструктури не обмежуватимуть.

Укренерго
УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ 26 ЧЕРВНЯ

🔹ЗАВТРА, 26 ЧЕРВНЯ, обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 00:00 до 24:00

🔹Обсяг обмежень буде найбільшим з 17:00 до 23:00

🔹Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується
t.me/Ukrenergo
/2986

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що внаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації. У Міненерго повідомляли, що через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії «Центренерго» і гідроелектростанції «Укргідроенерго».

Як і раніше, місцеві енергетики радять людям уточнювати свої “черги” щодня, плануючи використання електрики.