Дмитро Сисоєв став музичним продюсером для молодої співачки YALLA

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У 2024 році музикант Дмитро Сисоєв (OMUT) розпочав співпрацю з молодою співачкою YALLA. Артисти плідно працюють над створенням дебютного EP-альбому виконавиці «Не скучила». Сьогодні YALLA радує своїх прихильників новим музичним релізом “Прощавай”, який увійшов у платівку.

«Я вдячна Дмитру Сисоєву, він став для мене важливою людиною у моїй творчості – виступив музичним продюсером. Пісня «Прощавай» стала третім етапом у цій емоційній трилогії, що розповідає історію першого розчарування в коханні», – відмічає YALLA.

За словами артистки, у музичній композиції YALLA веде слухачів через важкі моменти прощання та самопізнання. Під керівництвом музичного продюсера Дмитра Сисоєва та звукового продюсера Євгена Запотєєва, трек вибухає емоціями та силою, яка залишить слухачів захопленими.

EP-альбом “Не скучила” не просто набір окремих пісень – це трилогія, яка переплітається у єдину історію пережитих емоцій та відкриттів. Кожна пісня пронизана глибоким меседжем, який залишає відбиток в серцях слухачів.

Музичний аранжувальник Віталій Цимбал вдало підкреслив емоційність та потужність кожного треку, доповнюючи тим самим творчий внесок YALLA.

Пісня «Прощавай» вже доступна на всіх музичних майданчиках https://youtu.be/4tQZqYN8Ti0?si=vM4QbL9hJIffkMLc